Fortel Design

SKLENĚNÁ MOZAIKA

Skleněná mozaika je dokonalým elegantním doplňkem do interiérů bytů i kanceláří. Ve chvíli, kdy přemýšlíte, jakým detailem oživit obývací pokoj nebo kancelář, je skleněná mozaika perfektní volbou. Díky jemným odleskům světla od povrchu mozaiky dochází k nádherné hře barev, která dodá jakémukoliv interiéru nový rozměr. Přijďte se podívat do naší vzorkovny na Praze 8 nebo Praze 4, která skleněná mozaika bude ideální k vám domů.

Prodej skleněné mozaiky pro nás není žádnou novinkou, a proto vám ji nabízíme jak v klasickém provedení v podobě kostiček 2,5 x 2,5 cm, tak i nepravidelných tvarech. V obou případech můžete skleněnou mozaiku použít i k vyskládání loga vaší společnosti nebo libovolných jiných tvarů. Ve foyer firmy nebo vstupní hale hotelu se pak skleněná mozaika v podobě loga skvěle vyjímá!

Nabízíme skleněné mozaiky vyrobené z homogenního skla, stejně jako krystalické podbarvené mozaiky. Je jen na vás, jestli si vyberete skleněnou mozaiku v jednobarevném provedení či v připraveném barevném mixu. Pokud máte jinou představu o barvách, než kterou uvidíte v našem showroomu v Praze, stačí říct – společně s našimi dodavateli uděláme maximum pro to, abychom pro vás zajistili přesně takovou mozaiku, o jaké sníte.

Prodeji skleněné mozaiky se věnujeme několik let, a proto už o ní víme (skoro) všechno. Například ji nedoporučujeme pro použití na podlaze sprchového koutu či na jiných místech, kde hrozí riziko uklouznutí na hladkém povrchu. Naopak skvěle bude skleněná mozaika vypadat i plnit svůj účel v kuchyních a na stěnách koupelen či jako drobný designový prvek v podobě lišt. Skleněné mozaiky si oblíbíte kvůli jejich dlouhé životnosti, všestrannému použití a variabilitě barev – dodáváme je i v provedení s perletí či s příměsí měděnky. Dodejte punc výjimečnosti i vašemu interiéru, se skleněnými mozaikami to bude hračka!

Skleněné mozaiky nedoporučujeme z bezpečnostních důvodů používat na podlahu do sprchových koutů a prostor, kde hrozí vysoké riziko uklouznutí na hladkém povrchu.


 

Podívejte se i na další materiály (KAMENNÁKERAMICKÁKOVOVÁ či MIXOVANÁ mozaika) z naší široké nabídky. Oživte svůj interiér a dodejte mu nádech luxusu. 

Pokud jste nenalezli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme vám sehnat od našich prověřených dodavatelů i jiné varianty a mixy na zakázku. Lze dokonce vytvořit i vámi navržený vzor, obraz nebo logo společnosti.