Fortel Design

GRANITI FIANDRE

Krása střídá nádheru! Pokud chcete, abyste toto slýchali z úst návštěv i u vás doma nebo ve vaší kanceláři, ozdobte interiér keramickými obklady a dlažbami Graniti Fiandre. Tento přední italský producent slinutých dlažeb a obkladů dokázal z původně malé firmy vybudovat během 50 let významnou italskou společnost, jejíž keramické obklady zdobí interiéry i exteriéry ve 100 zemích po celém světě.

Chtěli jsme naše služby rozšířit i o prodej dlažby a hledali jsme spolehlivého výrobce, za jehož kvalitu výrobků se 100% postavíme. Právě takovým výrobcem je společnost Graniti Fiandre, která jako první začala vyrábět „gres porcellanato“, tzv. slinutý střep. Graniti Fiandre stále investuje do moderních technologií a výzkumu a používá ty nejlepší tiskařské technologie, což se odráží na jejích vysoce kvalitních a designově perfektních produktech.

www.granitifiandre.com

Společnost vyrábí především velkoformátové dlažby o rozměrech až 300 x 150 cm a tloušťce 6 mm, a to v několika strukturách a barevných provedeních. Na vzorky těchto materiálů se můžete přijít podívat k nám na vzorkovnu do Karlína na Praze 8. Rádi vám poradíme, jaké využití dlažby od Graniti Fiandre je vhodné i u vás doma.

Obklady i dlažby Graniti Fiandre jsou spojením klasického a moderního světa designu a dodávají interiérům punc elegance. V jakémkoliv prostředí dokážou vyvolat teplou a přívětivou atmosféru. Materiály budí dojem přírodního prostředí a tajemna, tolik charakteristického pro dávné tradice. Lze je využít jak v interiéru, tak i v exteriéru a to v provedení pro dlažby i obklady. Materiály od Graniti Fiandre skvěle imitují přírodní kámen i beton a krásně vypadají v hotelech, wellness centrech a na letištích, stejně tak i v rodinných domech v kuchyních a koupelnách (kuchyňské desky, barové pulty a dokonce i umyvadla).