Fortel Design

GRANITI FIANDRE

Graniti  Fiandre je předním italským producentem slinutých keramických obkladů a dlažeb s vice než  50ti letou tradicí. Tato značka je zastoupena ve vÍce než 100 zemích po celém světě. Graniti Fiandre obsahuje širokou nabídku  řešení pro jakékoli možné projekty.  Společnost začala jako první na světě, vyrábět gres porcellanato (slinutý střep). Investice do nových technologií a výzkumu předurčují nejvyšší kvalitu daných materiálů. 

Za zmínku stojí především velkoformátové dlažby a to s rozměry až 300 x 150 cm v tloušťce 6mm v několika strukturách a barevných provedení.

www.granitifiandre.com

Graniti Fiandre nabízí materiály vhodné do vnitřích i venkovních prostor s využítím pro obklady tak dlažby. Využití nalezne v komerčních prostorech a projektech jako jsou obchodní centra, letiště, hotely, wellness centra apod. Stejně tak nabízí obrovské možnosti pro rezidenční projekty a interiéry domů a bytů (koupeny, kuchyně, kuchyňěké desky, barové pulty a dokonce i umyvadla.

Krása mramorového a kamenného efektu

Materiál budí silný dojem přirozené a přírodní atmosféry, kterou dávají prostoru ty nejvyhledávanější typy tradičně těženého kamene.

Obklady a dlažby Graniti Fiandre jsou spojením mezi klasickým a modernim světem , dodají interiéru elegantní a diskrétní kouzlo, charakteristické pro dávné tradice. Jedná se o materiály, které obohatí jakékoliv prostředí o teplou a přívětivou stopu.