Fortel Design

O NÁS

Společnost FORTEL DESIGN s.r.o. byla založena v roce 1998 za účelem provozování realitní činnosti a pro správu vlastních nemovitostí ke komerčním účelům. Za uplynulá léta činnosti, společnost získala pevný finanční kapitál k rozšíření své působnosti do odvětví exportního poradenství. 

V roce 2006 jsme naši činnost rozšířili o prodej mozaik. Můžeme se pochlubit jednou z největších kolekcí světové produkce v České republice. Sortiment zahrnuje skleněné, keramické, kamenné, kovové, ale i dřevěné mozaiky. Další s tím spojené služby, jako jsou architektonické návrhy, pokládka a realizace celého projektu jsou samozřejmostí. Spolupracujeme s mnoha světovými výrobci a sledujeme nejnovější trendy v oboru. Showroom v Mladé Boleslavi s více jak 500 vzorky a školeným personálem usnadní výběr všem zákazníkům. 

V roce 2011 byl tento showroom v centru Mladé Boleslavi slavnostně otevřen. Je to jediný showroom v České republice a okolí s unikátním výběrem více než 120 druhů přírodních kamenů. Vzorky přírodních kamenů se nachází na ploše 900 m². Každý vzorek zabírá plochu okolo 6 m².

Cílem naší společnosti je uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky vysokou kvalitou výrobků, individuálním přístupem a spolehlivými službami.

Věříme, že spolupráce s námi, jako Vašimi obchodními partnery, pro Vás bude přínosná a zajímavá.

Mgr. Lukáš Školoud
majitel společnosti