Fortel Design

FORTEL DESIGN MOSAIC

Přemýšlíte, čím oživit interiér svého domu, bytu i kanceláře? Vsaďte na mozaikové obklady, které jsou dlouholetou stálicí mezi top designovými trendy! Jak skvěle můžou obklady z mozaiky vypadat, se můžete sami přesvědčit v naší vzorkovně na Praze 4 v areálu Žlutých lázní a nově i na Praze 8 v Karlíně. Prodej mozaiky pro nás není žádnou novinkou, máme pro vás připravené desítky druhů mozaik, ze kterých si můžete vybírat.

Oblíbeným typem mozaiky je skleněná mozaika Fortel, kterou si můžete vybírat v nejrůznějších odstínech i tvarech – je nabízena v podobě malých kostiček i nepravidelných tvarů. Skleněné mozaiky se vyrábějí z homogenního skla nebo v podobě krystalické mozaiky, která je podbarvená, a to v provedení jednobarevném nebo již v připraveném mixu. Pokud toužíte po perleťové mozaice nebo s příměsí měděnky, tak jste u nás také na správném místě.

Věnujeme se i prodeji mozaiky z kamene, která je vyrobená z přírodních materiálů, jako je travertin, mramor nebo kvarcit. Mozaika z kamene sluší interiéru i exteriéru a je nadčasovým doplňkem, který vám bude dělat radost i za 20 let. Podobně odolným materiálem je i keramika, proto jsme do našeho prodeje mozaiky zařadili i ty z keramiky. Můžete si tak vybírat z jednobarevných nebo i mixovaných keramických mozaik ve tvaru kostiček, šestihranů i koleček.

Originálním doplňkem interiéru jsou i kovové mozaiky vyráběné z mědi, hliníku či nerezu. Tyto elegantní a zároveň luxusní mozaiky jsou ideálním řešením do minimalisticky pojatých interiérů, ve kterých si skvěle rozumí se dřevem i sklem. Pořád si nejste jistí, zda je pro vás mozaika tou správnou volbou? Přijeďte se podívat do našich showroomů na Praze 8 nebo také na Praze 4. Poradíme vám, který typ mozaiky je nejvhodnější pro váš interiér či exteriér a pomůžeme i s finálním výběrem barvy či tvarů.


V této kategorii naleznete barevné a designové mozaiky vyrobené ze skla, kamene, keramiky a kovu.  

Skleněná mozaika

Skleněná mozaika Fortel je nabízena v různých barevných variacích a formátech od klasických kostiček 2,5 x 2,5 cm až po nepravidelné tvary. Naleznete zde mozaiky z homogenního skla nebo krystalické mozaiky podbarvené a to v provedení jednobarevném nebo již v připraveném mixu. Sortiment také zahrnují mozaiky s perletí či s příměsí měděnky. 

Kamenná mozaika

Kamenná mozaika Fortel je nabízena v různých barvách a formátech od klasických kostiček 1,5 x 1,5 cm až po nepravidelné tvary. Jedná se o přírodní materiál (travertin, kvarcit, mramor a další), který sluší každému interiéru i exteriéru. Kámen je nadčasovým a stále více využívaným materiálem a proto  i vy můžete nechat vkročit přírodu i do vašeho domu.

Keramická mozaika

Keramika na bázi přírodních surovin představuje vedle kamene a dřeva jeden z nejdéle používaných materiálů v lidské historii. Je oblíbenou zejména díky pestré nabídce barev, materiálů, povrchů i tvarů. Připravili jsme pro vás jednobarevné mozaiky i mixy od klasických kostiček 2,3x 2,3 cm až po šestiharany. 

Kovové mozaiky

Kovové mozaiky Fortel jsou vyráběny z nerezi, mědi, či hliníku. Jedná se o elegantní a luxustní material, který dodá interiéru nádech nadčasovosti. Kovové a nerezové mozaiky jsou vhodné do moderních interiérů s kladeným důrazem na jednoduchost. Lze skvěle kombinovat s ostatními materiály, jako je kámen, sklo i dřevo.