Fortel Design

FORTEL DESIGN MOSAIC

V této kategorii naleznete barevné a designové mozaiky vyrobené ze skla, kamene, keramiky a kovu.  

Skleněná mozaika

Skleněná mozaika Fortel je nabízena v různých barevných variacích a formátech od klasických kostiček 2,5 x 2,5 cm až po nepravidelné tvary. Naleznete zde mozaiky z homogenního skla nebo krystalické mozaiky podbarvené a to v provedení jednobarevném nebo již v připraveném mixu. Sortiment také zahrnují mozaiky s perletí či s příměsí měděnky. 

Kamenná mozaika

Kamenná mozaika Fortel je nabízena v různých barvách a formátech od klasických kostiček 1,5 x 1,5 cm až po nepravidelné tvary. Jedná se o přírodní materiál (travertin, kvarcit, mramor a další), který sluší každému interiéru i exteriéru. Kámen je nadčasovým a stále více využívaným materiálem a proto  i vy můžete nechat vkročit přírodu i do vašeho domu.

Keramická mozaika

Keramika na bázi přírodních surovin představuje vedle kamene a dřeva jeden z nejdéle používaných materiálů v lidské historii. Je oblíbenou zejména díky pestré nabídce barev, materiálů, povrchů i tvarů. Připravili jsme pro vás jednobarevné mozaiky i mixy od klasických kostiček 2,3x 2,3 cm až po šestiharany. 

Kovové mozaiky

Kovové mozaiky Fortel jsou vyráběny z nerezi, mědi, či hliníku. Jedná se o elegantní a luxustní material, který dodá interiéru nádech nadčasovosti. Kovové a nerezové mozaiky jsou vhodné do moderních interiérů s kladeným důrazem na jednoduchost. Lze skvěle kombinovat s ostatními materiály, jako je kámen, sklo i dřevo.