Fortel Design

KOVOVÁ MOZAIKA

Kovové mozaiky Fortel jsou vyráběny z nerezi, mědi, či hliníku. Jedná se o elegantní a luxustní material, který dodá interiéru nádech nadčasovosti. Kovové a nerezové mozaiky jsou vhodné do moderních interiérů s kladeným důrazem na jednoduchost. Lze skvěle kombinovat s ostatními materiály, jako je kámen, sklo i dřevo.

Uplatnění nerezová a kovová mozaika nalezne jako obklad do interiérů. Povrch těchto mozaik je vyroben z nerezové oceli, je tedy možné je použít jako obklad do kuchyní a koupelen, tvorbě deignových prvků, derkorací a lišt Nejsou však vhodné pro trvalý styk s vodou (nehodí se např. do bazénů). Dále nedoporučujeme použití kovových mozaik na podlahy, kde by mohlo snadno dojít k poškození jejich povrchu poškrábáním nebo promáčknutím. Takové poškození nelze považovat za oprávněnou reklamaci. 

Tyto mozaiky jsou držené skladem. 

 

Zaujala Vás mozaika? Podívejte se i na další materiály a možnosti jejího využití (SKLENĚNÁ, KAMENNÁ, KOVOVÁ či MIXOVANÁ mozaika) z naší široké nabídky. Oživte své prostory a dodejte jim nádech luxusu.

Pokud jste nenalezli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme vám sehnat od našich prověřených dodavatelů i jiné varianty a mixy na zakázku. Lze dokonce vytvořit i vámi navržený vzor, obraz nebo logo společnosti.