Fortel Design

KERAMICKÁ MOZAIKA

Keramika na bázi přírodních surovin představuje vedle kamene a dřeva jeden z nejdéle používaných materiálů v lidské historii. Vyznačuje se vynikající stabilitou fyzikálních a mechanických vlastností. Keramická mozaika je oblíbenou zejména díky pestré nabídce barev, materiálů, povrchů i tvarů.  Od klasických kostiček 2,3x 2,3 cm až po šestiharany. Proto ani tento materiál nemůže v naší nabídce chybět. Připravili jsme pro vás jednobarevné mozaiky i mixy.

Použití nalezne jako obklad i dlažba do interiérů i exteriérů. Umístění do moderního či retro interiéru není problém. Vhodná je zejména do koupelen, kuchyní, obývacích stěn, k tvorbě designových prvků, dekorací, lišt, fasád,  bazénů a wellness.

Tyto mozaiky jsou držené skladem. 

 

Zaujala Vás mozaika? Podívejte se i na další materiály a možnosti jejího využití (SKLENĚNÁ, KAMENNÁ, KOVOVÁ či MIXOVANÁ mozaika) z naší široké nabídky. Oživte své prostory a dodejte jim nádech luxusu.

Pokud jste nenalezli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme vám sehnat od našich prověřených dodavatelů i jiné varianty a mixy na zakázku. Lze dokonce vytvořit i vámi navržený vzor, obraz nebo logo společnosti.