Fortel Design

KAMENNÁ MOZAIKA

Prodej kamenné mozaiky pro nás není neznámou a cítíme se v této oblasti jako ryba ve vodě. Kouzlo kamenné mozaiky chceme ukázat i vám, proto jsme pro vás otevřeli vzorkovnu na Praze 8 v Karlíně nebo na Praze 4. Přijďte se podívat, proč kouzlu kamenných mozaik propadá čím dál více lidí a jak byste tímto nadčasovým materiálem mohli oživit interiér i exteriér vašeho domu či kanceláře.

Kamenné mozaiky nabízíme v řadě barevných variant i formátů – od klasických kostiček 1,5 x 1,5 cm až po nepravidelné tvary. Kamenné mozaiky nabízíme vyrobené z přírodních materiálů, jako je mramor, travertin či kvarcit a spousty dalších. Díky tomu se můžete spolehnout na dlouhou životnost i odolnost našich kamenných mozaik. Kamenné mozaiky se navíc dají skvěle kombinovat s jinými materiály, perfektně si rozumí například se sklem, dřevem nebo kovem. Protože chceme, abychom v rámci prodeje kamenných mozaik poskytovali co nejširší sortiment, nabízíme vám i různé úpravy povrchů kamenných mozaik. Ten může být vyvedený ve vysokém lesku či naopak matu. Některé kamenné mozaiky se navíc mohou chlubit reliéfním povrchem.

Kamenné mozaiky jsou nadčasovým a čím dál více používaným designovým prvkem pro interiéry i exteriéry. Skvěle vypadají v koupelnách i kuchyních, perfektně vyniknou jako obývací stěny a uplatnění najdou i v podobě dekorací, lišt a fasád. Nechte vkročit kousek přírody i k vám domů, kamenná mozaika vás v interiéru ani exteriéru nikdy nezklame.

Máte to k nám do showroomu v Praze 4 daleko? Nevadí, prozkoumejte naše webové stránky, kde najdete spoustu fotek zajímavých provedení nejen kamenných mozaik. Pokud si nebudete s výběrem kamenné mozaiky vědět rady, zavolejte nám nebo napište – jsme připraveni vám pomoci vybrat ideální kamennou mozaiku a oživit tak váš dům, kancelář či jakýkoliv jiný prostor.

Tyto mozaiky jsou držené skladem. 

Zaujaly Vás možnosti použití mozaiky? Podívejte se i na další materiály (SKLENĚNÁKERAMICKÁKOVOVÁ či MIXOVANÁ mozaika) z naší široké nabídky. Oživte své prostory a dodejte jim nádech luxusu. 

Pokud jste nenalezli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme vám sehnat od našich prověřených dodavatelů i jiné varianty a mixy na zakázku. Lze dokonce vytvořit i vámi navržený vzor, obraz nebo logo společnosti.