Fortel Design

DG MOSAIC

Mozaiky DG Mosaic jsou ve světě zcela jedinečné a unikátní. Italský výrobce těchto luxusních skleněných mozaiek upřednostňuje při výrobě kvalitu a italské řemeslo. DG Mosaic se narodil ze snu Dino Radice a jeho manželky Giovanny. DG Mosaic je mladá společnost, která patří k pevnému skupině založené před více než čtyřiceti lety a pyšní exkluzivním a naprosto italským výrobní závodem nedaleko Milána.

Mozaiky se skládají z kousků skla o velikosti od 1,5 mm do 7mm a jako jediný na světě vyrábí mozaiky v tloušťce 2mm. Další unikátností je, že se mozaiky dají podsvítit. Díky miniaturnosti jednotlivých dílečků jsou schopni vytvořit jakýkoliv obrazec, kresbu nebo fotografii dle přání klienta.

www.dgmosaic.it

Mozaiku DG Mosaic obohacuje zdobení ze vzácných kovů, jako je 24karátové zlato, mincovní stříbro a titan, takže se mění na skutečný umělecký klenot.

Uplatnění nalezne jako obklad a dlažba do interiérů. Vhodná je zejména na vytvoření dekorativních stěn, uměleckých obrazů a dekorací, koupelen, kuchyní, tvorbě designových prvků v bazénech a wellness (např. jako obraz na dna bazénů). DG Mosaic nabízí designerům nekonečné možnosti tvorby.