Fortel Design

DG MOSAIC

Přijďte se podívat do naší vzorkovny na Praze 4 nebo Praze 8 a sami se přesvědčte, jak skvěle mohou mozaiky vypadat… Okouzlí vás například luxusní skleněné mozaiky DG Mosaic, které jsou dílem italského výrobce a svým luxusním provedením a originálním designem nemají ve světě srovnání.

Společnost DG Mosaic patří do skupiny podniků, která před více než 40 lety vznikla ze snu manželů Dina a Giovanny Radic. Jak manželé, tak i jejich následovníci při výrobě těchto mozaik dbají především na kvalitu a poctivé italské řemeslo. Oba tyto faktory přispívají k tomu, že jsou tyto mozaiky exkluzivním doplňkem s nadčasovým designem.

Luxusní mozaiky DG Mosaic se skládají z kousků skla o velikostech od 1,5 do 7 mm. Navíc jsou mozaiky DG Mosaic jako jediné na světě vyráběné v tloušťce 2 mm. Miniaturní provedení jednotlivých dílků umožňuje vytvoření jakéhokoliv obrazce, kresby či fotografie, které si bude zákazník přát. Aby krása mozaiky opravdu dokonale vynikla, lze ji i podsvítit a dodat tak mozaice zcela nový rozměr. Mozaika je navíc obohacena zdobením ze vzácných kovů, jako je 24karátové zlato, titan či mincovní stříbro. Díky tomu se mozaika mění v opravdový umělecký klenot.

Do posledního detailu propracovaná mozaika je ideální pro použití jako obklad i dlažba do interiérů. Je vhodná pro vytvoření dekorativních stěn, uměleckých obrazů a jiných dekorací v koupelnách i bazénech a wellness prostorech. Díky široké škále použitých tvarů i barev nechává tato italská mozaika všem designérům naprosto volné ruce pro plánování i těch nejmenších detailů. Jak krásné tvary se dají s mozaikami vyrobit se přijďte podívat do naší vzorkovny na Praze 4 a nově také na Praze 8. Poradíme vám, jak zakomponovat tento designový skvost i do vašeho interiéru.

www.dgmosaic.it